ГОРЕЩО
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легенди на Аякс и Реал ще изиграят благотворителен мач в памет на Йохан Кройф на 5 юни. За холандския клуб на терена ще излязат имена като Едвин ван дер Сар, Едгар Давидс, Роналд де Бур, Яри Литманен, Кларънс Зеедорф и др. Участието на Франк де Бур е под въпрос, тъй като е с контузия.
препоръчано
За Реал ще се появят Раул Гонзалес, Луиш Фиго, Роберто Карлуш, Дейвид Бекъм, Фернандо Йеро, Зинедин Зидан и др.
Йохан Кройф си отиде на 24 март на 68-годишна възраст от рак. През по-голямата част от кариерата си той е защитавал цветовете на Аякс и Барселона. Той е печелил три пъти "Златната топка" и също толкова пъти е вдигал КЕШ като играч и веднъж като треньор.
свързани новини
Барсa със специална хореография за "Ел Класико", посветена на Кройф
14787
на 01.04.2016
Семейството на великия Йохан Кройф ще се появи на "Камп Ноу" днес
19949
на 29.03.2016
Спортал
Роналдо спечели съдебната битка с Ювентус
13134
на 19.01.2026
Рууни шокира: Имам сериозен здравословен проблем
20308
на 19.01.2026
Ливърпул уволнява Арне Слот
18122
на 18.01.2026
Отиде си президентът на Фиорентина Роко Комисо
14531
на 17.01.2026


