ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
29-годишната Лейди Гага, известна с ексцентричния си външен вид, работи върху модна колекция за малки кученца. Звездата разкри, че ще проектира креативни и функционални дрехи за домашни любимци и техните собственици.
препоръчано
Гага обяви новината със снимка на малкия мопс на годеника й Тейлър Кини, заобиколен от скици за дрехи и лакомства. Певицата намекна също, че заедно с линията дрешки може да пусне и органична храна за кучета.
Лейди Гага се надруса с обезболяващи заради фризьора си
5222
на 24.05.2015


