BG EN

Лекари протестират срещу уволнението на д-р Дечо Дечев

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Лекари протестират срещу уволнението на д-р Дечо Дечев

7419
на 27.04.2015
Лекари протестират срещу уволнението на д-р Дечо Дечев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лекарите и медицинските работници от болница "Св. Иван Рилски" отново протестират. Те се обявяват в защита на уволнения директор д-р Дечо Дечев и срещу плановете за сливане на клиниката им с Александровската болница. Лекарите искат обяснения за уволнението на д-р Дечев. Втора декларация е внесена тази сутрин до премиера Бойко Борисов и до министъра на здравеопазването д-р Петър Москов. Тя е от Национален синдикат "Защита".

препоръчано

В нея се настоява министър-председателят спешно да се намеси и да съдейства да бъдат спрени разрушителните действия на министъра на здравеопазването, да не бъде допуснато погубването на едно от малкото печеливши държавни лечебни заведения, каквото е болница "Св. Иван Рилски". По информация на БНР лечебното заведение има нов директор и той е от средите на болницата. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК