ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Васил Грудев осветли истината за земеделието у нас: Имаме страхотна реколта, но не виждам пламък и амбиция (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Михаил Кръстев посочи плюсовете и минусите на бюджета: Не трябва да бъде отписван. Не виждаме достатъчно смели действия за поправяне на щетите, нанесени през последните 5 години (ВИДЕО)
ГЪРМИ ГОЛЯМА АФЕРА: Демерджиев имал действащ договор с американски лобист до преди дни
Можете ли да го познаете?! Депутат си пусна СНИМКА от плажа с плочки на корема и мускули на културист
ЩЕ ГО ПИПНАТ ЛИ НАКРАЯ? С кражби от вили и селски магазини без камери похитителят Асен изхранва себе си и отвлечената 11-годишна Наталия
СВЕТЪТ ДНЕС
Лекарите в Манчестър трябва да се справят с наранявания, характерни за военни конфликтните зони
10691
на 24.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хирурзите предупредиха, че много от пациентите може би са загубили крайници при взрива в Манчестър и че броят на загиналите вероятно ще се увеличи, съобщава „Таймс“, цитиран от Фокус.
препоръчано
След като първите пациенти бяха приети в болници в понеделник вечерта, медицинските екипи бяха изправени пред такъв тип рани, каквито обикновено се виждат в зоните на конфликти.
При много от пострадалите могат да се видят разкъсвания от шрапнели, освен това често се срещат разкъсвания на дробовете и червата заради силата на взрива.
„Ние се заемаме първо с раните, които са най-опасни“, заяви хирург от Кралската лондонска болница.
свързани новини


