ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивска лекарка изненада приятно здравния министър проф. д-р Костадин Ангелов заради ваксините, които успява да приложи на своите пациенти. Това стана ясно от поста му във фейсбук.
препоръчано
"Д-р Аги Цонева ваксинира поне 50 души всеки ден. До 14:00 ч. днес беше поставила точно 40 дози. Пред кабинета ѝ имаше опашка. Същата е картината и в останалите кабинети в РЗИ-Пловдив. Благодаря Ви, д-р Цонева!", заяви Ангелов.
Той беше вчера на посещение в града под тепетата, за да се запознае с процеса по ваксинация. Успя да разговаря и със специализантите в болница "Свети Георги". Ангелов не скри, че е останал впечатлен от тяхната всеотдайност.
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5159
преди 3 часа
Министър Ефремова: Средната пенсия ще достигне 543 евро през 2026 г.
9972
преди 5 часа


