BG EN

Лео ди Каприо продава имението си в Лос Анджелис (СНИМКИ)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Лео ди Каприо продава имението си в Лос Анджелис (СНИМКИ)

10625
на 02.10.2019
Лео ди Каприо продава имението си в Лос Анджелис (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Срещу 2.4 милиона долара се продава едно от многото имения на Леонардо ди Каприо - Studio City в Лос Анджелис. Актьорът реши да го пусне за продажба.

препоръчано

Лео купи настоящото имение в Ел Ей през 2014 година за 2.05 милиона долара. То се простира върху 3 407 акра, разполага със скромните за холивудско величие като него четири спални и три бани. 

Ди Каприо притежава още две имения - в Палм Спрингс, Холивуд Хилс и Ню Йорк, уточнява "Ева".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК