ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мега звездата на Барселона Лионел Меси направи любопитно изказване.
"Аз никога не се оплаквам от влизанията срещу мен, защото футболът е контактен спорт и това е част от играта. Не ми харесва, когато влизанията са преднамерени. Ако ме ритнат заради игра за топката, изглежда приемливо", коментира Лионел.
Меси към момента е шесткратен носител на Златната топка.
препоръчано
Предизвикателствата пред Меси през 2020 г.
17900
на 06.01.2020
Меси е номер 1 по голове, асистенции и победи за това десетилетие
15646
на 28.12.2019
Артур засипа със суперлативи Меси
12207
на 26.12.2019


