BG EN

ЛЕСБО ИНТРИГА В КЪЩАТА! Съквартирантка №4 във "ВИП Брадър" спи и с жени!

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ЛЕСБО ИНТРИГА В КЪЩАТА! Съквартирантка №4 във "ВИП Брадър" спи и с жени!

117805
на 11.09.2016
ЛЕСБО ИНТРИГА В КЪЩАТА! Съквартирантка №4 във ВИП Брадър спи и с жени!
Автор:   ПИК

Моделката Глория имала афера и с Явор Бахаров

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скандална интимна подробност сподели манекенката Глория Петкова - съквартирант №4 в Къщата на "ВИП Брадър".

препоръчано

Красавицата не е толкова позната у нас, колкото в чужбина, където участва в ревюта на най-големите дизайнери. Оказва се обаче, че животът зад граница доста е разкрепостил кльощавата дейвока.

"Била съм с различни мъже! Имаше един период, в който харесвах жени, а не мъже. Ох, защо го казах това, баба сега ще получи инфаркт", затюхка се девойката.

Тя призна, че има фобия да я пипат непознати хора и да дели тоалетна с тях. На 19 години Глория е била сгодена, но така и не стигнала до Гражданското. Мечтата й е била да стане архитект. Интересното е, че моделката е била сред първите любови на съквартирант №3 Явор Бахаров, с когото имала афера.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК