Лестър с важен успех в първенството на Англия

7682
на 10.03.2020

Тимът на Лестър победи като домакин Астън Вила с 4:0 в последния двубой от 29-ия кръг на футболния шампионат на Англия.

Харви Барнс в 40-ата минута, Джейми Варди от дузпа в 63-ата, отново той в 79-ата и Барнс с втория си гол в мача в 85-ата минута донесоха 16-ия успех за Лестър в първенството за сезона. Победата бе много важна за отбора в битката му за място в Топ 3. Лестър е на трето място в класирането, на четири точки от втория Манчестър Сити и с аванс от пет точки пред Челси, който е четвърти.

Астън Вила регистрира 17-а загуба в кампанията, като е на предпоследното 19-о място в подреждането, на две точки от зоната на спасението.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите