BG EN

"Летящ" "Голф" потроши такси в Благоевград (СНИМКИ)

ФОТОГАЛЕРИЯ

"Летящ" "Голф" потроши такси в Благоевград (СНИМКИ)

13833
на 21.09.2016
Летящ Голф потроши такси в Благоевград (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лек автомобил " Фолксваген Голф" потегли без водач от паркинг, „скочи” от 2-метровия скат върху тротоара, удари захождащо към стоянката такси и спря на средата на улица в Благоевград. Днешният е поредният идентичен инцидент на паркинга пред поликлиниката в Благоевград.

Най-вероятно ръчната не е била дръпната до горе, не е била оставена и на скорост. Голфът се спуска на заден ход по ската на паркинга, преминава през тротоара и се блъска в задната част на такси, влизащо в стоянката пред поликлиниката. Няма пострадали.

Чудо е, че в този момент по тротоара не е минавал никой.

Това е поредният инцидент със сам тръгнал автомобил от въпросния паркинг, който не е регулиран, няма ограда, но е предпочитан, защото е безплатен. За година днешният "Фолксваген" е третият автомобил, тръгнал сам и спуснал се на ул. „Славянска”.

Преди време друг "Фолксваген", паркиран на скорост се запали, стартера даде на късо и заработи, автомобилът потегли напред и се вряза в друг паркиран, след което се запали. Само бързата намеса на околните и пожарната, предотврати изгарянето и на вторият автомобил. 

препоръчано

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК