Лече на Вутов и Цонев с нов успех по пътя към Серия "Б"

6511
на 11.09.2016
Лече на Вутов и Цонев с нов успех по пътя към Серия Б

Тимът на младежките национали Антонио Вутов и Радослав Цонев Лече продължава да мачка в Лега Про - група С, третото ниво на италианския футбол. "Джалоросите" надвиха с 3:1 като гост Мелфи в мач от третия кръг и продължават да водят в класирането с пълен актив от девет точки. Родните таланти и този път не дебютираха за Лече, въпреки че бяха на резервната скамейка през цялата среща. Вутов се възстанови в последния момент от травмата, която го мъчи последните седмици. Роденият в Мездра техничар до петък тренираше на облекчен режим, но попадна в групата. Близнакът пък се готви на пълни обороти, но все още чака своя официален дебют на Лече.

Катурано в 29-ата минута и Торомино в 31-ата минута дадоха комфортен аванс на Лече, а Пачили в 55-ата минута гарантира победата на гостите. Резервата Фоджа намали в 84-ата минута, а друг играч, влезнал от пейката за Мелфи - Помпило, пропусна дузпа в 90-ата минута. Съотборникът на Вутов и Цонев Блеве спаси 11-метровия наказателен удар.

Лече има най-добрата атака до този момент в първенство. Тимът на Паскуале Падалино вкарва средно по три попадения на мач, като допуска един. "Жълто-червените" са вкарали девет попадения и са допуснали три от началото на кампанията.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)