BG EN

"Либерасион" подслонява "Шарли ебдо" в редакцията си

ЧАС ПИК

"Либерасион" подслонява "Шарли ебдо" в редакцията си

3176
на 09.01.2015
Либерасион подслонява Шарли ебдо в редакцията си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френският всекидневник „Либерасион” ще предостави част от своите помещения на редакцията на „Шарли ебдо”. Неговият екип вече обеща да издаде следващия брой по график в сряда. „Либерасион” е един от няколкото най-уважавани всекидневници във Франция.

препоръчано

Изданието за втори път предоставя помещенията си на „Шарли ебдо”.Първият път беше през 2011 г., когато редакцията беше подпалена заради публикуване на осмиващи пророка Мохамед карикатури.

„Няма да се наложи голямо разместване, няма да бутаме стени. Ще направим така, че да се чувстват като у дома си”, коментира заместник-директорът на „Либерасион" Жоан Юфнажел.

„Те са наши събратя, те са наши приятели. С някои сме и лични приятели в живота. Работим за една кауза”, посочи административният директор на вестника Лилиан Алеманя.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК