ГОРЕЩО
Катастрофа затвори пътя Велико Търново – Русе, има жертва
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подразделения на правителствените войски са започнали настъпление в западната част на либийската столица, предаде телевизияSky News Arabia, пише "Фокус". Либийската армия и отряди на ислямисткият съюз „Разцвет на Либия“, които контролират Триполи, са се сблъскали в ожесточени сражения в района на военната база „Лагер-27“.
препоръчано
По данни на телевизията, след последните успешни операции на армията, намиращите се в столицата ислямисти са устроили „лов“ за симпатизанти на властта сред местни жители. Най-неспокоен остава квартал „Фашлум“, където от миналия петък в сблъсъци с „Разцвет на Либия“ са загинали повече от 20 човека, а десетки цивилни са били задържани от екстремистите.
свързани новини
Южна Либия стана военна зона
9527
на 17.12.2012
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
126082
преди 2 часа
НЕ МУ СЕ РАЗМИНА: 20 години затвор за врязалия се в автобус Виктор
13464
преди 2 часа
Катастрофа затвори пътя Велико Търново – Русе, има жертва
16539
преди 3 часа


