Ливърпул отговори на критици и конкуренти! "Закопчана" звезда на мърсисайдци блести

12686
на 27.12.2016
Ливърпул отговори на критици и конкуренти! Закопчана звезда на мърсисайдци блести

Ливърпул отговори на конкурентите си във Висшата лига. 18-ия кръг на английското първенство ще се запомни с победи на грандовете, борещи се за челните места. Мърсисайдци не сгрешиха пред собствена публика, побеждавайки Стоук Сити с 4:1. След успеха Пуул се намира на второ място във временното класиране на шампионата. Лидер е Челси с 6 точки повече спрямо "червените".

Уолтърс реализира за Стоук в 12-ата минута на мача. След това обаче последва сериозен обрат. Попадения на Лалана в 34-ата минута, Фирмино в 44-ата минута, автогол на Имбула в 59-ата минута и гол на Стъридж в 70-ата минута доведоха до крайното 4:1 в срещата.

Като ключов момент в двубоя може да се посочи попадението на Роберто Фирмино в 44-ата минута. Както е известно той има проблеми с властите, заради шофиране в нетрезво състояние. Към Фирмино е повдигнато обвинение. Футболистът трябва да се яви в съда на 31 януари, в същия ден мърсисайдци ще играят дерби с Челси.

Неприятната ситуация обаче не сломи Роберто Фирмино, който реализира важен гол за Ливърпул тази вечер и след това се прегърна с мениджъра Клоп. Като публиката на "Анфийлд" прие с овации задружното отношение между играч и мениджър.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете