Ливърпул повали с 3:2 Атлетико в шоу, Меси с два гола за ПСЖ

Топ новина

5559
на 20.10.2021

Отборитe на Ливърпул и Атлетико Мадрид сътвориха истинско шоу в мач от втора група на Шампионската лига по футбол в испанската столица, който англичаните спечелиха с 3:2.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Освен много голове, в двубоя имаше дузпа за гостите, отменена дузпа за домакините, червен картон за Антоан Гризман от Атлетико.

Мохамед Салах вкара първия гол (8) и от дузпа в 78-ата третия. За Ливърпул се разписа и Наби Кейта (13 минута). Гризман (20 и 34) реализира и двете попадения за домакините. Малко след втория гол на Салах съдията ос.тсъди дузпа за испанците, но след преглеждане на ситуацията с ВАР отмени решението си.

Ливърпул загуби и двата мача с Атлетико от осминафиналите на Шампионската лига през 2019/20 година, но сега вече почти си гарантира излизане от групата с третата си победа.

В друг много интерес мач ПСЖ обърна РБ Лайпциг с 3:2 в първа група. Килиан Мбапе даде преднина на парижани в 9-ата минута, но в 28-ата Андре Силва изравни. Норди Мукиеле (57 мин) изведе РБ Лайпциг напред, за да дойде часът на Лионел Меси, който бе точен за 2:2 в 67-ата минута с добавка отблизо, а малко след това реализира дузпа.

В самия край на срещата домакините получиха още една дузпа, пропусната от Мбапе.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
СКАНДАЛ В НС! Депутати си разменят обвинения в простащина по Закона за хазарта СКАНДАЛ В НС! Депутати си разменят обвинения в простащина по Закона за хазарта