Ливърпул с трета победа за сезона във Висшата лига

6193
на 29.09.2020

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Футболният шампион на Англия Ливърпул продължава победния си ход в новата кампания. В мач от третия кръг на Висшата лига избраниците на мениджъра Юрген Клоп победиха като домакини Арсенал с 3:1. За Ливърпул това трета победа в първенството за сезона.

С гол на Александър Лаказет в 25-ата минута гостите от Лондон поведоха в резултата. Садио Мане в 28-ата, Андрю Робертсън в 34-ата и Диого Жота в 88-ата минута бяха точни за Ливърпул за успеха с 3:1.

За Арсенал това са първи загубени точки в шампионата за сезона.

ПИК TV: Тошко Йорданов: В следващото Народно събрание трябва да оправим тъпотиите в Конституцията ПИК TV: Тошко Йорданов: В следващото Народно събрание трябва да оправим тъпотиите в Конституцията