Ливърпул триумфира в здраво дерби

8629
на 20.12.2016

Ливърпул се наложи над Евертън с 1:0 с попадение в самия край на мърсисайдското дерби от 17-и кръг на Премиършип.

Сенегалското крило Садио Мане стана автор на победния гол в 94-ата минута на мача, който се игра на "Гудисън Парк" пред 40 000 зрители.

През първото полувреме играта бе равностойна, а голови положения на практика липсваха. След почивката Ливърпул владееше инициативата, но голът падна в последния възможен момент.

След изстрел на Дани Стъридж топката се удари в страничната греда и попадна в 24-годишния Мане, който простреля празната врата на "карамелите" от 3-4 метра.

Пуул е на второ място във временното класиране на Висшата лига. Отборът е с актив от 37 точки. Евертън има 23 пункта и се намира на деветата позиция. Лидер в подреждането е отборът на Челси с 43 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Собственикът на Сова Харис Васил Тончев с ТОП АНАЛИЗ на данните от проучването - може ли ППДБ да се сринат до четвъртото място: Борисов и Костадинов теглят партиите си нагоре, при Петков и Иванов е обратното (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Собственикът на "Сова Харис" Васил Тончев с ТОП АНАЛИЗ на данните от проучването - може ли ППДБ да се сринат до четвъртото място: Борисов и Костадинов теглят партиите си нагоре, при Петков и Иванов е обратното (НА ЖИВО)