ГОРЕЩО
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидер на „Хамас“ в Ивицата Газа е призовал палестинците да отвличат израелци, които да бъдат разменяни срещу палестинци, задържани от еврейската държава, предава AFP.
препоръчано
„Ние заявяваме на ционисткия враг: вие всички сте цел за нас и съпротивата, ние ще се борим с вас, докато накрая се освободим от вас и ще вземем колкото е възможно повече пленници, за да освободим нашите герои“, заявява Халил ал Хая, лидер на ислямисткото движение, което де факто управлява анклава.
Изявлението на лидера на „Хамас“ е направено в навечерието на 17 април, когато палестинците от Западния бряг и Ивицата Газа протестират всяка година в израз на солидарност със 6 000-те палестинци, задържани от Израел.
Броят на енергийно бедните домакинства в Нидерландия не намалява
8701
преди 6 часа
Горски пожар бушува край Мадрид, хиляди се евакуират
8831
преди 6 часа


