BG EN

Лидерът на ДРОМ Илия Илиев: Москов погази конституцията! Нацията не трябва да бъде разделяна!

ЧАС ПИК

Лидерът на ДРОМ Илия Илиев: Москов погази конституцията! Нацията не трябва да бъде разделяна!

13869
на 10.12.2014
Лидерът на ДРОМ Илия Илиев: Москов погази конституцията! Нацията не трябва да бъде разделяна!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Москов погазва конституцията, погазва всички правила. Случаите с побой над медицински лица трябва да се обсъждат пред съда. Нашите сънародници не трябва да се делят на българи и роми", това заяви пред ТВ7 Илия Илиев, председател и основател на ПП „ДРОМ“ и депутат от ДПС.

препоръчано

"Не може министър да занимава цялото Народно събрание с битовизми. ДПС винаги е доказвало, че изповядва европейските ценности и няма да допусне разделение на обществото", подчерта политикът.

Според Илиев здравната ни система има нужда от коренна промяна. Проблемът е огромен и трябва да се разглежда мащабно. Той е категоричен, че стартът на министъра не е добър.

"Според нас изходът е за всички случаи до сега да бъдат предприети мерки. Трябва да има ред, законност. Не искаме една част от обществото да се толерира за сметка на друга."

Москов чрез думите си насажда омраза и ксенофобия в обществото. А възходът на нацията се гради на добруването", добавя депутатът.

"Учудвам се на Москов, той все едно сега е открил топлата вода и има проблем с ромските махали. Това не е единственият проблем на ромските махали. ЕС неслучайно има специална политика за интеграция на малцинствата, каза политикът в заключение.

Илиев припомни думите на вътрешния министър, който вчера поряза Москов, като се противопостави на идеята му полицаи да пазят линейките в ромските махали и прехвърли отговорноста на регионалните поделения на МВР по места.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК