ГОРЕЩО
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
Близък изток
Ликвидираха 11 терористи от Ал Кайда, сред тях и виден помощник на Осама бин Ладен
9712
на 09.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
11 терористи от групировката Ал Кайда са ликвидирани при два въздушни удара, нанесени от ВВС на САЩ в района на северозападния сирийски град Идлиб, съобщи ресслужбата на Пентагона, цитирана от Ройтерс и ТАСС.
Двата прицелни удара са нанесени на 3 и 4 февруари. Сред загиналите е Абу Хани ал Масри, който е бил свързан с лидерите на Ал Кайда - убитият вече Осама бин Ладен и Айман аз Зауахири.
препоръчано
Лидерът на Ал Кайда: Тръмп е новият малоумник в Белия дом
15563
на 06.02.2017
Ликвидираха с дрон терористи от "Ал Кайда"
16288
на 30.01.2017
Терористи от „Ал Кайда“ взривиха газопровод в Йемен
6449
на 05.12.2016


