ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерът на близкоизточната радикална групировка „Ислямска държава“, отговарящ за Афганистан и Пакистан, е бил убит при американска атака с дрон в източната част на Афганистан, предава Reuters, цитирани от "Фокус". Информацията беше потвърдена от афганистанския дипломатически представител в Пакистан.
препоръчано
„Мога да потвърдя, че лидерът на „Ислямска държава“ Хафез Саид Хан заедно с неговите водещи командири и бойци е загинал при американски въздушен удар с дрон на 26 юли в афганистанската провинция Нангахар“, заяви пред агенцията дипломатът.
свързани новини
Ужасът продължава! "Ислямска държава" отвлече 2 хил. цивилни от Манбидж
11299
на 12.08.2016
Три саудитски сестри и седемте им деца задържани на път към „Ислямска държава”
11620
на 12.08.2016
Ислямска държава пое отговорността за опита за атентат в Канада
10469
на 12.08.2016
РАЗКРИТИЕ! Български джихадисти се бият за "Ислямска държава" в Сирия
19360
на 11.08.2016
„Ислямска държава” прехвърля базата си в Йемен
11134
на 11.08.2016
В Русия е разбита терористична интернет мрежа на „Ислямска държава“
9571
на 11.08.2016


