BG EN

Лиляна Павлова: Приличам на дядо си, който беше комунист

ГОРЕЩО
ТОП НОВИНАТА

Лиляна Павлова: Приличам на дядо си, който беше комунист

14576
на 16.12.2012
Лиляна Павлова: Приличам на дядо си, който беше комунист
Автор:   Васил Василев

Всички министри трябва да звъним на Бойко по 24 часа

"Аз съм привърженик на твърдите мерки. Меките - на Европейския съюз, не ми харесват и са ала-бала, като например измислените срещи". Това заяви пред Нова тв строителната министърка Лиляна Павлова. Тя призна, че по характер прилича на покойния си дядо Георги Павлов, който беше министър на химията и металургията по времето на Тато. Комунистът дори засял прословутите блатни кокичета, които внучката му изрови, за да ги спаси заради строежа на магистрала "Марица". Пътната шефка призна, че през ръцете досега са й минали около 3 млрд. евро. Тя призна, че уважава парите и за нея били нещо много важно. "Не обичам да ходя на първи копки. Не е важно какво се снима, а какво оставяме", поучи Кеворк Кеворкян Павлова. Борисов пък нямал представа, че тя е внучка на министър от соца и не я е избирал по потекло. Работата й била изключително трудна и трябвало да се обажда на премиера 24 часа в денонощието, както и останалите министри.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за вторник - Овните да очакват интимни проблеми, Раците да отделят повече време на любимите си хора САМО В ПИК! Алена с хороскоп за вторник - Овните да очакват интимни проблеми, Раците да отделят повече време на любимите си хора
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева с топ анализ: Доган се провали като лидер и визионер! Напускат го хората, които лично е избирал и посочвал (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева с топ анализ: Доган се провали като лидер и визионер! Напускат го хората, които лично е избирал и посочвал (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК