BG EN

Лимитът за теглене на пари в Гърция остава 60 евро на ден

ЕС

Лимитът за теглене на пари в Гърция остава 60 евро на ден

4475
на 17.07.2015
Лимитът за теглене на пари в Гърция остава 60 евро на ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Без сблъсъци премина нощта в Гърция. Основната тема на гръцките медии тази сутрин е отварянето на банките. В понеделник ще заработят всички клонове. Ограничението за теглене на 60 евро на ден остава за момента.

препоръчано

Очаква се въпреки помощта от Европа рестрикциите да бъдат в сила още дълго. Опашките пред банкоматите би трябвало да намалеят и хората, които нямат дебитни или кредитни карти, да имат по-лесен достъп до парите си.  

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК