ГОРЕЩО
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Медицински екип от Казанлък закъсня с пристигането си при пациент заради катастрофа. Линейката се е движела по ул. "Шипченска епопея", когато е ударена от автомобил на общината, предаде БГНЕС.
препоръчано
Тази улица е еднопосочна и специализираният автомобил е навлязъл в насрещното движение, но е бил с пуснат светлинен и звуков сигнал. Водачът на общинското возило не се е огледал и не е дал предимство на линейката, а е навлязъл в кръстовището, след което е настъпил сблъсъкът.
Няма пострадали при инцидента. Нанесени са само материални щети и по двете возила. За болния човек е изпратена друга линейка.
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
243
преди 2 минути
Река Черна отново излезе от коритото си, евакуират хора
7128
преди 1 часа
Още трима души от адското меле на "Челопешко шосе" са с опасност за живота
26778
преди 4 часа


