ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Временният наставник на Лестър Крейг Шекспир получава поста за постоянно с краткосрочен договор до края на сезона, съобщават медиите на Острова.
препоръчано
Шефовете на "лисиците" са били впечатлени от реакцията на играчите след уволнението на Клаудио Раниери, който ги изведе до историческа титла във Висшата лига през миналия сезон.
След раздялата с Раниери, Лестър победи като домакин Ливърпул и Хъл Сити. Крейг Шекспир не крие желанието си да води постоянно "лисиците".
ИЗНЕНАДА! Лестър уволни Раниери
13317
на 24.02.2017
Лестър вади 10 милиона евро за защитник на Сасуоло
8145
на 06.01.2017
Лестър с "НЕ" към Ливърпул на трансферния пазар
28179
на 30.12.2016
Роберто Манчини не иска и да чуе за Лестър
12990
на 24.02.2017


