BG EN

Литва призовава за признаването на ДНР и ЛНР за терористични организации

СВЕТЪТ ДНЕС

Литва призовава за признаването на ДНР и ЛНР за терористични организации

1844269
на 22.07.2014
Литва призовава за признаването на ДНР и ЛНР за терористични организации
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Литва настоява на Донецката и Луганската народна република да бъде даден статут на терористични организации и за налагането на оръжейно ембарго на Русия. Това заяви външният министър на Литва Линас Линкявичюс, цитиран от РИА Новости. 

препоръчано

„По наше мнение, трябва да се даде статут на терористични организации на т.нар. Луганска и Донецка република и да се наложи оръжейно ембарго на Русия”, каза Линкявичюс пред журналисти преди началото на заседанието на външните министри на ЕС. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК