BG EN

Литекс ще играе 8 контроли по време на зимната пауза

Футбол

Литекс ще играе 8 контроли по време на зимната пауза

2865
на 02.01.2014
Литекс ще играе 8 контроли по време на зимната пауза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Литекс ще изиграе осем контроли по време на зимната си подготовка. Оранжевите ще имат два лагера – в Солун и в Анталия. Наставникът Златомир Загорчич събира своите възпитаници на 9 януари, като първите два дни футболистите ще преминат на групи функционални изследвания в София.

На 14-ти януари ловчанлии отпътуват за Гърция, където ще протече първият етап от зимната им подготовка. По традиция „оранжевите” ще трупат физика в база край Солун. Там са предвидени 2 контроли – с местния елитен Арис и втородивизионния Аполон Каламаря.

В края на януари Литекс отпътува за турския курорт Анталия, където ще остане до средата на февруари. На турска земя оранжевите ще изиграят пет контроли, като три от тях са вече ясни – със сръбския шампион Партизан, с друг тим от западната ни съседка – Ягодина и с полския елитен Погон Шчечин. До дни ще станат ясни и останалите два съперника на ловчанлии, като датите на мачовете ще бъдат уточнени допълнително.

Лидерите в класирането вече обявиха първите си два зимни трансфера. Това са младежкият национал Иван Горанов, който идва от Берое и колумбиеца Данило Морено Асприля.

Литекс се раздели с кариоката Ванжер Консейсао да Силва, който е трансфериран в тим от Бразилия. С тима разтрогна и халфа Станислав Генчев.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК