ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Прогноза за времето
Ловеч счупи термометъра, метеоролозите регистрираха 30 градуса
12873
на 15.03.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С температура от 30 градуса към 14:00 часа днес е най-топлият ден от началото на март в Ловеч. Това съобщиха за БТА от Хидрометеорологичната станция.
препоръчано
Покачване на температурата се забелязва още от началото на седмицата. В понеделник (10 март) са измерени 22,8 градуса, във вторник – 26,4 градуса.
От 12 март (сряда) е започнало леко понижение – 25,7 градуса, на 13 март (четвъртък) – 24,5 градуса, а от петък (14 март) температурата е започнала постепенно да се покачва – 24,7 градуса.
Утре се очаква максималните температури да са между 20° и 25°, като през следващите дни предстои застудяване.
Живакът счупи термометъра в Оряхово и Русе
15915
на 28.07.2019


