Локо Пловдив не допусна грешка срещу разколебания Етър

5870
на 21.09.2020

Локомотив Пловдив спечели с 3:1 гостуването си на Етър в мач от 6-ия кръг на футболното ни първенство.

Мачът бе под въпрос и имаше огромна вероятност да бъде отложен, след като вчера стана ясно, че няколко играчи и служители на великотърновци са дали положителни проби за коронавирус. Целият тим на Етър пък бе поставен под карантина от РЗИ-Велико Търново, но часове преди двубоя карантината бе отменена, а домакините попълниха състава си с юноши.

В 25-ата минута Димитър Илиев изведе пловдивчани напред, но в 33-ата Етър изравни чрез Преслав Боруков. В добавеното време на първата част Диниш Алмейда отново даде аванс на Локомотив.

В 86-ата минута Георги Минчев вкара третия гол за гостите от Пловдив, информира за развоя на мача на "Ивайло" БНР.

И двата състава завършиха мача с по човек по-малко след червени картони на Антон Огнянов и Валентино Пулиезе.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)