Локо (Пловдив) поведе Славия с 1:0

4976
на 26.07.2014

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Славия играят при резултат 1:0 в среща от 2-ия кръг на "А" група. Дани Кики откри в 30-ата минута, пише sportal.bg.

Двата тима влизат с настроение в двубоя, след като стартираха успешно новото първенство. "Смърфовете" направиха 1:1 като гост на Левски, а "белите" разбиха с 4:1 Марек. Съперниците не впечатлиха с представянето си в началото и до 25-ата минута имаше само по един удар към двете врати.

Мичел Бургзорг и Александър Якимов обаче не бяха точни. В 29-ата минута Станислав Генчев отправи изстрел в очертанията на вратата на домакините, но Йордан Господинов спаси. В следващата атака Благой Наков подаде на Кики, който стреля от дъгата на наказателното поле и с точен удар в горния десен ъгъл на Георги Петков откри.

До края на първата част Богомил Дяков получи травма и бе заменен от Георги Вълчев. Принудителната рокада бе извършена в 39-ата минута.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)