Локо (Сф) не даде шанс на Черно море за първата шестица

4758
на 09.03.2015

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:1 Черно море в среща от 21-вия кръг на "А" група и записа четвърти пореден успех. Преслав Йорданов се разписа в 17-ата минута за "червено-черните", а Иван Коконов възстанови равенството в 43-ата. В 76-ата минута Даниел Генов отново изведе "железничарите" напред.

По този начин столичани отново се върнаха на третото място, вече само на 6 точки от лидерите. Едновременно с това те изхвърлиха днешния си съперник от битката за първата шестица. Така последното място в първата половина на таблицата ще остане за Левски или Ботев (Пловдив)./sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО)