Локомотив Пд обърна Левски на "Герена"

7030
на 10.05.2016
Локомотив Пд обърна Левски на Герена

Локомотив Пловдив победи Левски с 3:2 като гост в двубой от 33-и кръг на А група, който се игра на стадион "Георги Аспарухов" в столицата и на практика реши спора за титлата. Пловдивчани успяха да сътворят пълен обрат, след като губеха с 0:2 на почивката. Тимът от "Герена" дръпна с 2:0 през първото полувреме с попадения на Венцислав Христов в 16-та минута и Мигел Бедоя 60 секунди по-късно.

Сашо Александров си отбеляза нелеп автогол в 47-ата минута, а Мартин Камбуров възстанови равенството в 65-ата. Гостите стигнаха и до победен гол, автор на който стана влезлия като резерва Бирсент Карагарен след асистенция на Камбуров. Така Лудогорец е предсрочно шампион на България за пети пореден път. Това ще стане официално факт, ако Левски загуби обжалването на отнетите му 7 точки. Локомотив пък съхрани шансовете си за участие в европейските клубни турнири.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)