ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Локомотив (Пловдив) победи третодивизионния Гигант (Съединение) с 4:0 в контролна среща, играна на помощния терен на „Лаута“, съобщава сайтът на пловдивския тим. Треньорът Неделчо Матушев пусна два различни състава във всяко полувреме, като единствено вратарят Божидар Стойчев изигра пълни 90 минути. В двубоя взеха участие аржентинецът Елиан Парино и белгийски футболист на име Марк, който дори отбеляза последното попадение в мача.
препоръчано
Капитанът Мартин Камбуров откри резултата в 6-ата минута от дузпа, като нарушението бе извършено срещу самия него. В 43-ата Ванчо Траянов удвои с гол от 25 метра, а в 63-ата минута Станислав Маламов направи резултата класически. .
Головата машина на ЦСКА се закани на Левски
9472
преди 18 часа
СЛУЧВА ЛИ СЕ НЕЩО: Голяма мистерия в Лудогорец
20336
преди 20 часа
ТРУС В ЛЕВСКИ: Звезда поиска трансфер
15795
преди 21 часа
Веласкес променя тотално Левски за Вечното дерби
9048
преди 22 часа


