ГОРЕЩО
ТЛЪСТИ ПАЧКИ: Над 30 000 евро откриха в дома на задържания за подкуп шеф на ВиК в Несебър
ИЗВЪНРЕДНО! Главсекът Любомир Николов разказа шокиращ случай: Спряхме 20-тонна подвижна бомба (ВИДЕО)
Христо Ахтаподов: Мальовица вече е на световната карта на фристайл сноуборда. Не бива да спираме развитието ѝ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Депутатите на Радев поискаха Сметната палата да направи одит на публичните финанси за последните шест години
Спор за Фейсбук група извади наяве президентския им план - Божанов не видя проблем 45 хиляди фенове на Киро да бъдат преопаковани като ултраси на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Локомотив (Сф) ще пробва да продаде звездата си Маркиньос в Китай. Именно там игра бразилецът с български паспорт, преди да се върне в „А" група, където рита още за ЦСКА и Беласица.
препоръчано
В началото на февруари на Локомотив предстои пътуване до Китай за приятелски мач. Договорът на Маркиньос изтича през лятото. Той не бе в групата за последния мач за годината срещу Лудогорец с официална версия за контузия. Появи се обаче информация, че не искал да играе заради дължими суми.
Наш талант премина в редиците на Реал
2129
преди 9 минути
Ето'о пропуска старта на ЦСКА в Европа
4858
преди 4 часа
Централен защитник ще е шестият нов в Левски
6894
преди 5 часа
Изненадваща оставка на Мондиала
12472
преди 6 часа


