8623
на 01.10.2022
Локомотив София удари Лудогорец в Надежда
Автор:   снимка: БГНЕС

Отборът на Локомотив София победи у дома в "Надежда" Лудогорец с 1:0 в среща от 12-ия кръг на футболното ни първенство.

Мачът започна равностойно, а още в 14-ата минута гостите от Разград останаха с човек по-малко. Сисиньо фаулира Франса, а след това го удари с глава, заради което получи червен картон.

Малко по-късно Лудогорец можеше да открие резултата, но Игор Тиаго не успя да преодолее Александър Любенов, предава развоя на мача БНР.

В 29-ата минута домакините имаха претенции за дузпа, след като при едно центриране топката си отклони в ръката на Антон Недялков.

Ситуацията бе прегледана от ВАР и реферите прецениха, че няма основания за посочване на бялата точка.

В 71-ата минута домакините откриха резултата след като Илия Димитров подаде на Франса.

Бразилецът първоначално не успя да преодолее Серджио Падт, но при добавката с глава вкара за крайното 1:0.

Малко преди края домакините също останаха с човек по-малко след червен картон на Антонио Вутов.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)