ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондон не смята за правилно да се доставя оръжие на Украйна в момента, заяви министърът на външните работи на Великобритания Филип Хамънд, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Великобритания не е убедена, че доставката на въоръжение за Украйна в настоящето време би била правилно решение. Но бихме искали да си запазим възможността да преразгледаме тази гледна точка в бъдеще“, заяви Хамънд.
свързани новини
ОССЕ: В украинската криза настъпва повратен момент
5443
на 27.02.2015
Броят на жертвите от мощното земетресение в Япония достигна 13 души
631
преди 5 минути
Иран съобщи, че е спрял три петролни танкера на Ормузкия проток
992
преди 6 минути
Пожарите в Европа: Изпепелени са територии с безпрецедентни размери
13896
преди 11 часа
НЕ И В БЪЛГАРИЯ! Петролът поевтиня рязко
13094
преди 11 часа


