ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондон е поискал от Организацията за забрана на химическите оръжия да извърши независим анализ на нервнопаралитичното вещество, което е било използвано за отравянето на Сергей Скрипал. Това заяви британският заместник-посланик в ООН Джонатан Алън.
препоръчано
Кризата в отношенията между двете държави ще бъде обсъдена на днешната среща на Съвета на НАТО, информира БНТ. А в понеделник британският външен министър Борис Джонсън ще разговаря по случая с първите дипломати от Евросъюза.
свързани новини
Бившият руски шпионин Скрипал и дъщеря му все още са в болница с опасност за живота. Те бяха намерени на 4 март в безсъзнание на пейка в английския град Солсбъри.


