Лос Анджелис и Филип Кръстев загубиха финалния двубой в МЛС

Топ новина

8904
на 10.12.2023

Националът Филип Кръстев и Лос Анджелис загубиха с 1:2 срещу тима на Кълъмбъс Крю във финалния мач на американската Мейджър Лийг Сокър.

Бившият футболист на Левски и съотборниците му изоставаха с два гола още до почивката. Хуан Ернандес и Яв Йебоа бяха точни за Кълъмбъс. Денис Буанга върна един гол в 74-ата минута, но за повече Лос Анджелис нямаше сили.

Филип Кръстев беше резерва и влезе в игра в 76-ата минута само две минути, след като Денис Буанга беше намалил изоставането. Българинът се появи на мястото на халфа Келин Акоста, предава "Гонг“.

Кълъмбъс Крю спечели шампионската титла на своя стадион, а отборът триумфира в МЛС за трети път след 2008 г. и 2020 г.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)