BG EN

Лоши новини за Байерн: И Роберт Левандовски се контузи

Световен футбол

Лоши новини за Байерн: И Роберт Левандовски се контузи

14800
на 06.04.2017
Лоши новини за Байерн: И Роберт Левандовски се контузи

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Два дни преди дербито срещу бившия му тим Борусия (Дортмунд) голмайсторът на Байерн (Мюнхен) Роберт Левандовски получи травма и напусна принудително заниманието на отбора. От клуба обаче побързаха да уточнят, че не става дума за нищо сериозно и той ще бъде в състояние да излезе на мача на "Алианц Арена".

По време на игра седем срещу седем полякът се хвана за дясното си бедро и се прибра преждевременно в съблекалнята.

По-лошата новина за баварците е, че Томас Мюлер отпада за местното класико. Партньорът на Левандовски в атака лекува контузия, която уж беше лека и нямаше да му попречи да вземе участие в съботния двубой. Днес обаче стана ясно, че националът ще остане на трибуните.

Там ще бъде и вратарят Мануел Нойер, който пък претърпя операция преди седмица. Медицинският щаб на Байерн работи върху възстановяването и на двамата за първия сблъсък срещу Реал Мадрид от четвъртфиналите в Шампионската лига, който е идната сряда.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК