ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лоши са условията за туризъм в планините, освен в Пирин. Това казаха за Агенция „Фокус” от Планинска спасителна служба (ПСС) към Български червен кръст (БЧК).
препоръчано
Времето е облачно, на места мъгливо. Умерени ветрове духат по най-високите части на планините. Температурите са между -9 и -3 градуса. Лифтовите съоръжения работят в Пампорово, Боровец и Банско, във Витоша днес няма да работят.
Не са регистрирани инциденти през изминалото денонощие.
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет.
Телефоните на ПСС са: 02/ 9632000 и 088 1470.
свързани новини
Мълния удари туристи в Скалистите планини, има жертви и ранени!
7066
на 18.07.2015


