BG EN

Лувъра и Версай отварят врати от 6 юли - посещенията ще са само с резервация

СВЕТЪТ ДНЕС

Лувъра и Версай отварят врати от 6 юли - посещенията ще са само с резервация

10621
на 02.06.2020
Лувъра и Версай отварят врати от 6 юли - посещенията ще са само с резервация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като в Италия и Испания карантината падна, сега е ред на Франция. Главният музей на страната, Лувърът, планира да възобнови работата си на 6 юли.

препоръчано

В официалното си съобщение към медиите музеят изясни в какви условия ще бъдат позволени посещенията. Ако искате да отидете в Лувъра, трябва да си направите предварителна резервация.

Музеят е направил и нови маркировки за спазване на необходимата дистанция. Към мерките се добавя и задължително носене на маска на лицето. За групови обиколки не се споменава.

Животът се завръща и в двореца Версай, който ще отвори врати на 6 юни. Очаква се още големи културни обекти във Франция да започнат да приемат посетители съвсем скоро, пише "Ева".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК