ГОРЕЩО
Радев взе правилното решение: Ако днес санкционираме руския патриарх заради политическите му възгледи, утре ще санкционираме всеки свещеник, който откаже да венчае двама мъже в черквата си
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Жертвите можеше да са много, твърдят експерти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътнически самолет, летящ близо до Шард, се е измъкнал на косъм от сблъсък с дрон, докато приближавал летище „Хийтроу”, съобщава „Новини Лондон“. Дронът, който пилотите описали предмет с размери 50 см на 50 см, е бил забелязан от прозорчето на летателната машина около 12,45 часа.
препоръчано
Еъркрафтът А320, който летял близо до небостъргача Шард в Централен Лондон едва не се ударил в дрона. На борда е имало 165 пътника. Екипажът смята, че машинката е минала покрай дясното крило и хоризонталния стабилизатор, който е на опашката на самолета.
„Евентуален сблъсък щеше да доведе до десетки жертви“, смятат експерти.
свързани новини
След 18 години брак! Рогоносец хвана жена си в изневяра с... дрон (ШОКИРАЩО ВИДЕО)
571640
на 10.07.2018
Две силни земетресения разтърсиха Камчатка
2675
преди 29 минути
Иран отменя транзитните такси през Ормузкия проток за 60 дни
4679
преди 2 часа
Макрон: Войната между САЩ и Иран не е напълно приключила
4352
преди 2 часа
Световните пазари реагираха на споразумението между САЩ и Иран
7446
преди 3 часа


