ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Луда гонка между полицаи и бежанци е станала на магистрала "Тракия" до Пловдив.
препоръчано
Екшънът се разиграл вчера. Бежанците се придвижвали с кола. По време на гонката спрели, след което хукнали да бягат пеша в района на магистралата и се покрили.
Започнало светкавично издирване. В крайна сметка униформените успели да заловят бегълците. Шофьорът им се оказал сириец, настанен в бежански център.
По време на издирването е починало следово куче, вероятно от жегата, пише "Марица“.
КРЪВ: Двама загинали след гонка с мигранти на "Тракия", има и ранени
16022
на 26.10.2023
СЛЕД ГОНКА: Заловиха сърбин, превозвал група мигранти на АМ „Тракия“
12955
на 18.07.2023


