Лудогорец без проблеми срещу Ботев Враца за Купата

СПОРТЪТ ДНЕС

8054
на 20.09.2016

Отборът на Лудогорец се класира за 1/8-финалите на Купата на България, след като разби с Ботев Враца с 4:0 като гост в мач от 1/6-финалната фаза на надпреварата. Наставникът на "орлите" Георги Дерменджиев даде шанс на някои от футболистите, които по-рядко попадат в игра, но те нямаха никакви проблеми да се справят със съпротивата на втородивизионния отбор. Лукас Саша откри резултата в полза на разградчани в 33-та минута, а точно преди почивката Густаво Кампаняро покачи на 2:0. През втората част Георги Терзиев и Абел Анисе от дузпа оформиха крайното 4:0 в полза на Лудогорец. За осминафиналите на Купата се класираха още тимовете на Монтана, Локомотив Пловдив и Верея, които победиха съответно Ботев Гълъбово, Черноморец Балчик и Левски Карлово.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ГОРЕЩО В ПИК TV! Депутатите заседават извънредно заради предизборната акция на Киро и компания с пенсиите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Депутатите заседават извънредно заради предизборната акция на Киро и компания с пенсиите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)