Лудогорец и Звезда с голям мач! Всичко се решава в Сърбия

21617
на 26.07.2016

Уникален мач между Лудогорец и Цървена Звезда в пресявките на Шампионска лига. Куп обрати и накрая шансове и за двата тима за продължаване напред в турнира. Първият двубой завърши при резултат 2:2. Така Звезда е фаворит преди реванша, но и разградчани не са за подценяване.

Кафу откри в 43-тата минута. По този начин Лудогорец се оттегли с 1:0 преднина на почивката, след като игра по-добре през първото полувреме. Голът дойде след виртуозен пробив.

През втората част обаче Катай в 48-та минута и Канга в 66-та осъществиха пълен обрат, реализирайки попадения съответно за 1:1 и 1:2. При гола на Катай защитата на разградчани допусна колективна грешка. А за ситуацията в 66-та минута остават съмнения дали Владо Стоянов не можеше да реагира по-добре при далечния шут отправен към вратата.

Кешеру, който влезе като резерва, пък запази шансовете на "зелените", вкарвайки за 2:2 в 76-та минута.

Победителят в сблъсъка от 3-я кръг на квалификациите в ШЛ се класира директно за групи на ЕКТ. Тези на Лига Европа, при неуспех в плейофите за влизане в каретата на Шампионска лига.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)