Лудогорец кръгла нула срещу Сервет и логично отпадна от Европа

Топ новина

12634
на 23.02.2024

Отборът на Лудогорец отпадна за втора поредна година още в 1/16-финалите на турнира на УЕФА Лига на конференциите. В четвъртък вечерта, отборът от Разград загуби с 0:1 на своя стадион в Делиормана срещу швейцарския Сервет и след 0:0 в Женева в първия мач, приключиха участието си.

Разградчани бяха попарени с ранен гол след грешка при изнасянето на топката още в 6-ата минута, от която се възползва Тимоти Коня. Той внимаваше, видя грешния пас на Клод Гонсалвеш назад, открадна топката и сам срещу вратаря Серджио Падт я прокара между краката му.

Като цяло момчетата на треньора Георги Дерменджиев изиграха много слаб мач, предвид залога и характера на мача, който имаха пред себе си. Тимът от Женева пък не създаде реално нито едно положение пред вратаря Серджио Падт, с изключение на това, когато падна единственото им попадение след грешка на домакините.

Лудогорец положи усилия да обърне развоя на мача, създаде положения, но пропуски в решителния момент не позволиха да върне интригата, пише "Топсторт“.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден