BG EN

Лудогорец награждава юноша на ПСЖ с нов договор

Футбол

Лудогорец награждава юноша на ПСЖ с нов договор

5669
на 30.10.2021
Лудогорец награждава юноша на ПСЖ с нов договор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лудогорец ще предложи нов договор на Жордан Икоко, съобщава "Тема спорт". 27-годишният футболист, който е роден във Франция, но се състезава за националния отбор ДР Конго, пристигна при разградчани преди началото на сезон 2019/20.

препоръчано

В първите две кампании на десния бек му бе трудно да се наложи в състава. Той се застояваше на резервната скамейка за сметка на Сисиньо.

Сега обаче именно Икоко е предпочитана опция за единайсеторката от треньорските щабове. През 2019/20 и 2020/21 крайният защитник изигра по 18 шампионатни мача.

В евротурнирите пък записа по съответно 7 и 6 срещи. През настоящата кампания обаче нещата се промениха. Икоко бе на терена и в 8-те двубоя на Лудогорец в квалификациите за групите на Шампионската лига. Наред с това изигра и 2 срещи в груповата фаза на Лига Европа.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК