Лудогорец не успя да надвие Партизан - "гробарите" се окопаха за 0:0 срещу "орлите"

7688
на 30.07.2014
Лудогорец не успя да надвие Партизан - гробарите се окопаха за 0:0 срещу орлите

Отборите на Лудогорец и Партизан не успяха да излъчат победител в първия мач между двата тима от третия предварителен кръг от Шампионска лига. Срещата, която се състоя на стадион "Лудогорец арена", завърши при нулево равенство, пише sportal.bg.

Във втората минута на мача Жуниор Кайсара се подхлъзна в наказателното поле и Илич можеше да отбележи, но бързата намеса на отбраната на "орлите" предотврати гол във вратата на Владислав Стоянов.

Малко по-късно Шкулетич излезе на добра позиция отляво и отправи топовен шут, който бе спасен от вратаря на домакините. Българският шампион отговори в 11-ата минута, когато след центриране от фаул отдясно Марселиньо излезе на чиста позиция, но ударът му с глава не намери целта. В 17-ата минута Михаил Александров пропусна идеален шанс за гол. Светослав Дяков изведе своя съотборник сам срещу вратаря, но крилото се забави да отправи решителен удар и бе париран от отбранителния вал на противниковия отбор.

Секунди по-късно и Роман Безяк опита късмета си от границата на големия пеналт, но изстрелът му профуча над напречната греда.

В 29-ата минута късметът определено покри разградчани, след като Живкович не успя да уцели топката от чиста позиция. Три минути по-късно българите бяха на крачка от така желаното попадение. След центриране от корнер бранител на сръбския гранд изчисти кълбото от голлинията. Последва удар от 11-12 метра на Марселиньо, който премина на сантиметри от десния стълб.

Втората част стартира с опасност пред вратата на "гробарите". След многоходова комбинация Марселиньо нахлу в наказателното поле и успя да стреля, но кълбото се отби в крака на играч на Партизан.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)