Лудогорец пречупи Левски с гол в края

12509
на 18.08.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Лудогорец надигна глава след погрома с 2:7 от Карабах в Шампионска лига и нанесе първа загуба на Левски от началото на сезона.

Разградчани спечелиха дербито от 5-ия кръг на Първа лига с 1:0 и така сложиха край на серията от 4 поредни победи на “сините“, вкарвайки им гол след 443 минута суха мрежа през кампанията.

В герой за шампионите се превърна Кайо Видал, който реализира единственото попадение в срещата в 85-ата минута след щастлив рикошет в Кламен Икенна.

По този начин и временният треньор на Лудогорец - Захари Сираков, ознаменува дебюта си в елита като наставник с победа над бившия си отбор, където игра като футболист.