Лудогорец с класическа победа над Берое

3012
на 24.08.2013

Отборът на Лудогорец победи като домакин Берое с 3:0 след два гола на Марселиньо и един на Светослав Дяков от дузпа. Шампионът на България и носителят на Купата на България се срещнаха в Разград в мач от шестия кръг на шампионата.

На 29-ия си рожден ден Марселиньо вкара два гола за Лудогорец.
Бразилецът откри резултата в 4-ата минута, след като се възползва от груба грешка в защитата на Берое.

В 64-ата минута Марселиньо удвои преднината на Лудогорец, завършвайки бърза атака на домакините.

В 87-ата минута бе отсъдена дузпа за Лудогорец, за нарушение срещу Бургзорг. Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков бе точен за 3:0.

На два пъти през първото полувреме и веднъж през второто Венцислав Христов от отбора на Берое стигна до отлични възможности за гол, но пропусна.
Силен мач за Лудогорец направи най-новото попълнение на отбора от Разград Върджил Мисиджан, който започна в титулярния състав на Стойчо Стоев.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)